Проект BETEN International став призером Green Awards Ukraine

1 березня 2013 року відбулась церемонія нагородження 2-го Національного конкурсу ділових та соціальних  «зелених» проектів Green Awards Ukraine, в ході якої було оголошено кращі «зелені» проекти 2012 року у 12 категоріях. Цього року до участі у конкурсі у різних номінаціях було допущено 90 проектів, що оцінювались висококваліфікованою суддівською колегією, представленою світовими та українськими експертами у сфері відновлювальної енергетики, енергоефективності, сталого розвитку та екології.

Проект сонячної електростанції «Ново Енержі», ініціатором та девелопером якого є BETEN International, посів ІІІ місце в категорії «Найкращий «зелений» інвестиційний проект» за підсумками 2012 року. Слід відзначити, що проекти оцінювались журі за високими критеріями: бізнес-план проекту, вплив на навколишнє середовище, економічні показники реалізації проекту, інноваційність та команда. «Ново Енержі» змогли випередити лише проект будівництва ТЕС на біомасі, розроблений компанією  EIG Engineering, та Зелена школа компанії “Eremurus” ecological club.

Проект «Ново Енержі»  - це розвиток і будівництво першої сонячної електростанції в Херсонській області потужністю 34МВт, з першою чергою потужністю 5,7 МВт. Розробка цього проекту сприяє не лише економічному зростанню регіону, надходженням в місцевий бюджет, а й збереженню навколишнього середовища, створенню нових робочих місць та збільшенню інвестиційної привабливості області. Технічним та інвестиційним партнером проекту є компанія FONROCHE Energie, один із лідерів французького ринку сонячної енергетики, порт фоліо якого нараховує близько 90 МВт сонячних парків по всьому світу.

Якісна робота експертів BETEN International на чолі з керівником проекту Мішелем Форже сприяє ефективному його втіленню в життя: на сьогоднішній день «Ново Енержі» вже має зареєстровані права землекористування та отримано технічні умови на приєднання до енергосистеми. Завершення першої черги будівництва планується на квітень 2013 року.

Варто зауважити, що цього року компанія BETEN International була представлена також у суддівській колегії Green Awards Ukraine керівником департаменту нерухомості, оцінювачем BREEAM  Корягіною Анною, а саме у номінаціях «Найкращий проект у сфері енергоефективності» та «Найкращий проект зеленого будівництва».

Отримання нагороди Green Awards Ukraine для BETEN International та участь у конкурсі є не лише визнанням, а в першу чергу, потужним стимулом до подальшого розвитку «зелених» технологій, проектів альтернативної енергетики, енергоефективності, що є провідним орієнтиром діяльності компанії.